Oficiāli pielikts punkts diskusijās par Sebastiana Fetela aizvietotāju “Ferrari” komandā. Pavisam īsi pēc tam, kad “McLaren” apstiprināja Daniela Rikjardo piesaisti, Maranello vienība paziņojusi, ka 2021. gadā tās sastāvā brauks Karloss Saincs.

Pieredzējušākie autosporta līdzjutēji savulaik sekoja viņa tēvam Karlosam Saincam senjoram uz rallija skatuves, tomēr juniors izvēlējās savu karjeru virzīt caur formulu čempionātiem, nonākot “Red Bull” akadēmijā un izrādot lielisku pretestību komandas biedram Maksam Verstapenam. Ar to gan nebija pietiekami, lai Saincs tiktu “Red Bull” lielajā komandā, tādēļ sadarbība tika pārtraukta un spānis devās uz “Renault”, bet pērn, nonācis “McLaren”, demonstrēja apbrīnojami stabilu sniegumu un izrāva 6. vietu čempionāta kopvērtējumā.

“Ferrari” noslēguši divu gadu līgumu ar Saincu, kas nozīmē, ka panākumiem bagātākās komandas sastāvs paliks nemainīgs uz 2022. gadu. Lai gan Saincs F1 jau ir aizvadījis 102 sacīkstes, viņam ir tikai 25 gadi un kopā ar 22 gadus veco Šarlu Leklēru viņi veidos vienu no visu laiku jaunākajiem “Ferrari” braucēju virknējumiem.

“F1LV

Lasi vēl: Oficiāli: Rikjardo nākamgad brauks ‘McLaren’ komandā