Fernando Alonso menedžeris Flavio Briatore sarunā ar itāļu laikrakstu ‘Gazzetta dello Sport’ norādīja, ka Alonso esot ļoti motivēts un gads ārpus F1 esot palīdzējis viņam atbrīvoties no visām negācijām. Briatore ir pārliecināts, ka divkārtējais pasaules čempions varētu atgriezties. Šobrīd visreālāk izskatās, ka tas varētu notikt ar “Renault” komandu, ko šogad pametīs Daniels Rikjardo.

Tikmēr “AlphaTauri” vadītājs Francs Tosts, kurš šai amatā atradās arī tad, kad komandā brauca Sebastians Fetels, ir pārliecināts, ka, braucot kādā no ātrākajām komandām 32 gadus vecais Fetels vēl būtu spējīgs izcīnīt uzvaras un pat kādu titulu. Arī divkārtējais pasaules čempions Mika Hakinens uzsvēris, ka sadarbības pārtraukšana ar “Ferrari” vēl nenozīmē, ka Fetels pametīs čempionātu pilnībā.

“F1LV

Visai amizantu incidentu mājās piedzīvojis Fetela komandas biedrs Šarls Leklērs. Aizrāvies ar virtuālajām sacīkstēm, izmantojot austiņas, Leklērs nedzirdēja draudzenes telefona zvanu, kura atradās pie ieejas durvīm un netika iekšā veselas 25 minūtes. Sapratusi, ka Šarls nereaģēs uz telefonu, Šarlote reģistrējusies ‘Twitch’ platformā un parūpējusies, lai viņas ziņa parādītos Leklēra datora ekrānā. Zīmīgi, ka no savas iepriekšējās draudzenes Džiadas Leklērs izšķīrās pagājušajā rudenī, lai ‘vairāk koncentrētos autosacīkstēm’.