Pēc veiksmīgas operācijas, kurā necieta labās rokas radiālie nervi, Marks Markess ir gatavs jau šonedēļ atgriezties uz motocikla un piedalīties svētdien gaidāmajā Andalūzijas GP izcīņā Heresā, neraugoties uz dakteru prognozēm par vairāku posmu izlaišanu. Markess lēmumu par startēšanu pieņems tuvāko dienu laikā, kaut gan teorētiski viņam ir laiks līdz sestdien notiekošajai kvalifikācijai, jo “Repsol Honda” sacīkstēm Heresā neplāno meklēt viņam aizvietotāju.

Vairāk kā mēnesi pēc smagā ceļu satiksmes negadījuma Itālijas sporta leģenda Alekss Zanardi no Sjēnas slimnīcas reanimācijas nodaļas pārvests uz rehabilitācijas nodaļu, kur turpināsies viņa atlabšanas process. Pavisam nesen dakteri deva zaļo gaismu, lai uzsāktu modināšanas procesu no mākslīgās komas, kurā Zanardi tika ievietots pēc galvas traumu gūšanas, kas tika gūtas, braucot ar paralimpisko velosipēdu, pēc sadursmes ar pretējā virzienā braucošu smago automobīli.

TV raidījumu zvaigzne un autosportiste Sabīne Šmica savā ‘Facebook’ profilā pavēstījusi, ka jau trīs gadus cīnās ar ļoti ‘neatlaidīgu’ vēzi. Lai gan šķita, ka ļaunākais ir aiz muguras, slimība ir atgriezusies un Šmicai nāksies atsākt veseļošanos. 1996. un 1997. gadā Šmica (tolaik Reka) triumfēja 24 stundu sacīkstēs Nirburgringā, kā arī ir guvusi punktus pasaules salonautomobiļu čempionātā. 2016. gadā viņa kļuva par populārā ‘BBC’ raidījuma “Top Gear” vadītāju. Plašākas detaļas par slimības gaitu netiek atklātas.