“Ferratum” komanda, kuras sastāvā Neste World RX of Rīga posmā Jānis Baumanis izcīnīja otro vietu savā debijā Projekt E čempionātā, piedalīsies arī abos atlikušajos šīs sezonas posmos Vācija un Beļģijā.

Pagaidām vēl nav zināms, vai vietu pie “Ford Fiesta” elektromobiļa stūres arī šajos posmos ieņems Baumanis. Komanda sola paziņot savu braucēju vēlāk. Pirmajos sešos posmos Zviedrijā, Somijā un Rīgā “Ferratum” komanda tika pārstāvēta arī pasaules čempionāta ieskaitē ar Jani Pāsonenu.

Ja Covid-19 neieviesīs vēl kādas izmaiņas čempionāta kalendārā, tad uz oktobra vidū notiekošo Katalonijas posmu Projekt E čempionāta dalībnieki nedosies, bet sezonu noslēgs Spa (21.-22. novembris) un Nirburgringā (12.-13. decembris).

“F1LV

“STARD” rūpnīcas izpilddirektors Mihaels Sakovics norāda, ka šis projekts ir ļoti piesaistošs arī no finansiālā aspekta, jo Projekt E sacīkšu mašīnas uzturēšanas izmaksas ir par 60% zemākas kā benzīndzinēja mašīnai.

“Ferratum” komanda nepiedalījās čempionāta pirmajā posmā Zviedrijā, bet Biķernieku trasē Jānis Baumanis bija ātrākais no “Ford” pārstāvjiem, piekāpjoties vienīgi “Citroen” pārstāvim Sirilam Reimonam. Kopvērtējumā vadībā ir Natālija Barata, kuras rezultāti trasē šobrīd nav spīdoši, taču viņa ir vienīgā, kas startējusi abos posmos.