Pēc sacīkstēm Sakiras trasē “Mercedes” komandai piešķirts naudas sods par procedūras neievērošanu boksos, kamēr Šarls Leklērs par avārijas izraišīšanu saņēmis starta pozīciju sodu nākamajam posmam.

Atbilstoši noteikumiem, “Pirelli” riepas ir īpaši marķētas un paredzētas konkrētajai mašīnai, tādēļ Džordžs Rasels nevarēja turpināt braucienu ar Valteri Botasam paredzētajām riepām svētdien notikušajā sacīkstēs Sakiras trasē. Kļūme radās pēc radiosakaru traucējumiem, kas šai gadījumā ir vainu mīkstinošs faktors. Tāpat “Mercedes” paguva trīs apļu laikā iesaukt Raselu boksos atkārtoti, lai uzliktu viņam paredzētās riepas.

Tomēr pieņemts lēmums, ka katras komandas atbildība iekļauj pareizo riepu uzmontēšanu, kā rezultātā “Mercedes” vienībai piešķirts 20 tūkštošu EUR liels naudas sods.

Tikmēr Abū Dabī Grand Prix Šarlam Leklēram nāksies startēt 3 pozīcijas zemāk par kvalifikācijā izcīnīto vietu. Šāds sods “Ferrari” braucējam piešķirts par sadursmes izraisīšanu pirmajā aplī, kad Leklērs uztriecās topošajam uzvarētājam Serhio Peresam. Sacensību tiesneši skaidrojuši, ka Leklērs bremzēšanu uzsācis pārāk vēlu, kamēr Peress braucis par ierasto trases trajektoriju.

Pēc sacensībām Leklērs skaidroja, ka bija gaidījs Peresa palikšanu trases ārmalā un nav varējis laicīgi noreaģēt uz izmaiņām, kā rezultātā iekšmalā vieta vairs neatradās. Leklērs gan atzinis savu vainu notikušajā.