Pēc trim sezonām ASV zemāko formulu kategorijās (piemēram USF2000) Eduardo Barikello – Rubensa Barikello dēls ir ieradies Eiropā, lai turpinātu karjeru bijušajā reģionālajā Formula 3 (vēl iepriekš Europen F3) čempionātā.

19 gadus jaunais brazīlietis startēs “JD Motorsport” komandas sastāvā, kura šo informāciju izplatīja īpašā preses konferencē, kurā piedalījās arī Rubenss Barikello. Galvenie Dudu Barikello atbalstītāji ir “Toyota Gazoo Racing” un “XP Investimentos”.

“F1LV

Jaunais F3 līmeņa čempionāts atdzima pirms 2021.gada sezonas, kad reģionālais Formula 3 čempionāts apvienojās ar bijušo Formula Renault čempionātu un dzima jauns projekts – “Formula Regional European Championship by Alpine”. Apvienojot čempionātus, organizatoriem nevajadzētu raizēties par dalībnieku trūkumu, jo 2020.gadā Reģionālajā F3 startēja sešas komandas ar 3 dalībniekiem katrā, bet “Renault Eurocup” čempionātā bija astoņas komandas. Šī čempionāta uzvarētājs tiek pie 25 F1 superlicences punktiem, kas ir vairāk kā puse no nepieciešamā 40 punktu skaita. Čempionāts startēs tādās trasēs kā Spa, Barselona, Monako, Pola Rikāra trase, Zandvorta, Imola, Nirburgringa, ‘Red Bull Ring’, Mudžello un Monca.