F1 čempions Džensons Batons atgriezies “Williams” komandā, kuras sastāvā debitēja 2000. gadā. Britu braucējs ieņems vecākā padomnieka lomu, palīdzot komandai gan sacīkšu nedēļas nogalēs, gan jauno braucēju sistēmas uzraudzīšanā. Neraugoties uz jauno lomu, 2009. gada pasaules čempions saglabās savu esošo darbu arī kā ‘Sky Sports F1’ reportieris.


“Alpine” Formula 1 komandas braucējs Estebans Okons pirms 2021. gada sezonas izbaudījis iespēju aizvadīt divus ātrumposmus pasaules rallija čempionāta sezonas atklāšanas posmā Montekarlo rallijā. Okons pirmos divus ātrumposmus veicis ar “Alpine A110S”, pie kā stūres viņš sēdās jau pērn garajā Nordšleifes trasē, tomēr šī ir Okona pirmā pieredze rallijā.


“F1LV

Nākamajā trešdienā un ceturtdienā spāņu braucējam Karlosam Saincam pirmoreiz būs izdevība doties trasē pie “Ferrari” formulas stūres. Saincs, kurš šogad itāļu komandā aizstās leģendāro Sebastianu Fetelu, izmēģinās SF71H modeli, ko “Ferrari” komanda izmantoja 2018. gadā. Testi risināsies “Ferrari” piederošajā Fiorano trasē. Tie ilgs piecas dienas, pārējā laikā izdevība tiks sniegta jaunajiem talantiem un Sainca komandas biedram Šarlam Leklēram.


“Sauber” jau izsenis veidojusi cieša saikne ar “Ferrari”, tomēr līdz ar baumām par potenciālo “Alfa Romeo” aiziešanu no čempionāta šī gada izskaņā, parādījusies arī versija, ka Kimi Raikonena un Antonio Džiovinaci pārstāvētā vienība turpmāk sadarbosies ar “Renault”, kas šogad palikusi bez klientu un sadarbības komandām. ‘Motorsport.com’ gan ziņo, ka sadarbība ar “Ferrari” tomēr varētu tikt pagarināta līdz 2025. gadam, neraugoties uz “Ferrari” ciešo sadarbību ar “Haas”.