Divkārtējais F1 čempions Fernando Alonso savu atgriešanās sezonu formulā 1 nav iesācis pārāk veiksmīgi. Spānim pirmajos piecos sezonas posmos ticis vien pie pieciem punktiem. Alonso uzskata, ka 2021. gada kalendārs viņam nav bijis pateicīgs, jo Imolas trasē viņš nebija braucis kopš 2006. gada, bet Portimao trasē šī bija pirmā Alonso sacīkste. Savukārt Monako un gaidāmās Baku trases ir sarežģītas ielu trases.

“No pirmajām sešām sacīkstēm, pirmās četras ir ļoti grūtas lai pierastu pie mašīnas. Cerams, sākot ar Franciju man sāksies jauns čempionāts. Es ceru, ka mums izdosies atrast nedaudz labāku mašīnas balansējumu un labāku sajūtu, kāda ir šobrīd,” atklāj “Alpine” komandas pilots. Alonso cer uz veiksmīgām atlikušajām 18 sacīkstēm un rēķināt punktus sola decembrī.


“Ferrari” komandas jaunpienācējs Karloss Saincs, kurš šosezon ‘sarkano’ komandas sastāvā aizstāja četrkārtējo pasaules čempionu Sebastianu Fetelu, neraugoties uz izcīnīto pjedestālu Monako GP izcīņā, stāsta, ka viņam ir bijis grūti pielāgot savu braukšanas stilu jaunajai mašīnai.

Rallija leģendas Karlosa Sainca seniora dēls Karloss Saincs juniors stāsta: “Mans braukšanas stils un veids kā es griežu līkumos, bremzēju un braucu ātrajos līkumos ir ļoti atšķirīgs no pagājušā gada. Man jāliek sev adaptēties kā braucējam, un, patiesībā, man tas ļoti patīk.”

Foto: Scuderia Ferrari

Saincs gan neatklāj kādas ir galvenās atšķirības starp “Ferrari” un pagājušā gada “McLaren” modeli: “Es zinu atšķirības, bet lai tas paliek pie manis un komandas.”


Jaunais britu talants Džordžs Rasels, kurš jau pāris gadus tiek aprunāts iespējamās pārejas uz “Mercedes” sakarā, atklājis, ka vēlētos par savu nākotni uzzināt līdz vasaras pārtraukumam. Šobrīd “Williams” braucējam priekšā ‘sudraba bultu’ komandā ir septiņkārtējais pasaules čempions Luiss Hamiltons un soms Valteri Botass.

Foto: Williams Racing

Rasels atklāj: “Es domāju, mēs visi gribam tikt skaidrībā līdz vasaras pārtraukumam. Bet es pagaidām nevienu nesteidzinu – ne “Mercedes”, ne “Williams”, jo šobrīd pilnībā fokusējos savam darbam šeit.”

23 gadus vecais autosportists uzsver, ka viņa nākotne ir “Mercedes” komandas rokās, un kuri darīs labāko viņam: “Ja “Mercedes” noticēs, ka esmu pelnījis iespēju, tad es tur būšu. Ja viņi nedomās, ka esmu pelnījis, tad viņi atradīs man kādu citu vietu, kur es varēšu turpināt attīstīties. Bet es jūtu, ka esmu gatavs cīnīties par pasaules čempiona tituliem un uzvarām. Es vēlos būt mašīnā, kura man dos iespēju cīnīties par uzvarām.”