Džordžs Rasels ir paziņojis, ka Silverstonas posma laikā nekas netikšot paziņots par viņa nākotnes plāniem, lai gan baumas par viņa pievienošanos “Mercedes” pastiprinās.

Šobrīd Rasels tiek uzskatīts par galveno kandidātu uz Luisa Hamiltona komandas biedra vietu “Mercedes” komandā un britu prese jau ziņo, ka līgums aizkulisēs esot parakstīts.

“F1LV

Arī “Mercedes” paziņoja, ka otra pilota vieta tiks izšķirta starp Raselu un esošo komandas pilotu Valteri Botasu, kura sezona nav iesākusies visai produktīvi. Turklāt abiem pilotiem šogad beidzas līgums ar komandām, kuras tie pārstāv.

Tomēr Rasels pirms Lielbritānijas GP paziņoja, ka viņa māju posmā nebūs nekādu ziņu par viņa nākotnes plāniem, kā arī noliedza, ka līgums jau ir parakstīts.

“Es parakstīju līgumu ar “Mercedes” pirms pieciem vai sešiem gadiem,” skaidroja Rasels. “Viņi mani pieskata, taču attiecībā uz manu nākamo sezonu pagaidām ziņu nav un nekas vēl nav parakstīts. Silverstonā nekādu paziņojumu nebūs.”

Džordžs Rasels, kurš 2017.gadā kļuva par “Mercedes” jaunioru akadēmijas pilotu, pagaidām nav izcīnījis punktus “Williams” sastāvā, lai gan šogad viņš vairākos pomsos ir bijis tuvu šim mērķim un kvalifikāciju laikā regulāri spēj tikt priekšā pilotiem ar ātrākām formulām.