“McLaren” komandas boss Zaks Brauns nepiedalīsies Lielbritānijas GP Silverstonas trasē, jo viņam konstatēts COVID-19. Vēl divi komandas darbinieki pēc pārbaudēm izrādījušies inficēti un līdz ar to šobrīd atrodas izolācijā. Komanda apgalvo, ka neviens no abiem pilotiem nav bijis ciešā kontaktā ar saslimušajiem un turklāt visi trīs inficēšanās gadījumi nav savstarpēji saistīti. Zaks Brauns paziņoja, ka strādās no mājām un centīsies turpināt pildīt savus pienākumus. Nevar aizmirst, ka “McLaren” pilots Lando Noriss izslimoja COVID-19 jau janvārī.

Tostarp Džordžs Rasels, no kura tiek gadīts paziņojums par nākamās sezonas plāniem, ir nolēmis savā māju posmā izmantot īpašu ķiveres krāsojumu ar Lielbritānijas un konkrēti Londonas motīviem.

Francūzis Estebans Okons uz Silverstonas posmu saņems jaunu “Alpine” šasiju, lai kliedētu vai apstiprinātu aizdomas par to, ka francūža vājais sniegums ir saistīts ar neizskaidrojamām tehniskām problēmām. Okonam pēc laba sezonas sākuma un pagarināta līguma līdz 2024.gadam, pēdējos posmos nav spējis izcīnīt punktus, kamēr komandas biedrs Fernando Alonso turpina finišēt pirmajā desmitniekā. “Alpine” komanda ir nolēmusi pēc divām neveiksmīgām sacīkstēm Austrijā, nodrošināt Okonu ar jaunu šasiju, ar cerību, ka tas atgriezīs francūzi Alonso līmenī.