“Red Bull” joprojām apsver iespēju apelēt pret pārāk vieglo sodu, kas tika piešķirts Luisam Hamiltonam par sadursmi ar Maksu Verstapenu. Tostarp Verstapena avārija izmaksājusi vēl vairāk kā iepriekš aprēķināts.

Lielbritānijas GP  1.apļa laikā abu sadursmes rezultātā Verstapena avārijas brīdī mašīnā tika konstatēta 51G pārslodze, tomēr pilots pēc pavadītās nakts smilnīcā un daudzām pārabudēm bija spējīgs pamest ārstniecības iestādi, lai gan izjuta lielu diskomfortu.

Hamiltonam tika piešķirts 10 sekunžu sods, tomēr brits spēja zaudēto atspēlēt uz uzvarēt māju posmā. Kristians Horners uzreiz pēc sacīkstes izteicās, ka “Red Bull” izskata iespēju apelēt, tomēr neredz tam lielu jēgu. Arī nedēļu pēc notikumiem Horners ir palicis pie saviem uzskatiem un paziņoja, ka komanda joprojām pārdomā turpmākos soļus.

Lai gan “Red Bull” formāli nevar apelēt pret sacīkstes laikā piešķirto 10 sekunžu sodu, komandai ir iespēja 14 dienu laikā nodrošināt FIA ar jauniem pierādījumiem, kas varētu likt pārskatīt piešķirto sodu.

Horners atzina, ka Verstapens pēc avārijas juties kā aizvadījis pāris raundus ar Taisonu Fjūriju, bet attiecībā uz komandas zaudējumiem “Red Bull” boss atklāja jaunākos aprēķinus, kas liecina, ka avārija izmaksājusi pat 1,8 miljonus USD.

“Budžeta griesti ir vēl viens ļoti svarīgs blakus apstāklis šajā avārijā,” paziņoja Horners. “Šī avārija mums izmaksāja aptuveni 1,8 miljonus USD un tādiem zaudējumiem būs liela ietekme uz finansu sadali šajā budžeta griestu ēras laikā.”