Šajā nedēļas nogalē, 1. augustā, Jēkabpils tuvumā esošajā Biržu autotrasē tiks aizvadīts Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms.

Sacensībās Biržu trasē startēs kupls dalībnieku skaits – šobrīd sacensībām reģistrējušies ir veseli 75 autosportisti deviņās dažādās klasēs. Biržos varēsim vērot cīņas Super 1600, Lada RX, BMW 3000, Junior 1000, Super 2000 un Supercar klasēs, kā arī mini bagiju, 650cc kroskartu un Xtreme kroskartu ieskaitēs.

Viens no Latvijas labākajiem autosportistiem, Reinis Nitišs, šo trasi var saukt par savu māju trasi, jo Nitišs nāk no Jēkabpils un šai trasē tikuši aizvadīti daudz testi. Pēc iepriekšējām sacensībām Nitišs arī atzina, ka mājās centīsies parādīt labāko sniegumu. Viņam gan lielu konkurenci sastādīt mēģinās Ronalds Baldiņš un Ingus Beļakovs, kā arī vairāki citi Xtreme kroskartu klases braucēji.

Tāpat interesantas cīņas noteikti vērojamas būs arī kuplajās Lada RX un BMW 3000 klasēs, kurās attiecīgi 19 un 12 dalībnieki. Arī jaudīgāko Supercar auto klasē uz starta izies seši dalībnieki. Starp Ediju Ošu, Jāni Veģeri un Edvardu Egli, pievienosies arī Mārtiņš Svilis, Uldis Brikmanis un igaunis Maiko Tamms.

Ieejas biļetes sacensībām iespējams iegādāties “Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Viesītē un Aknīstē.