“Ferrari” braucēja Karlosa Sainca avārija pēdējos treniņbraucienos pirms Nīderlandes GP kvalifikācija pamatīgi pabojājusi spāņu sportista nedēļas nogali. Labāko rezultātu sasniedza mājinieks Makss Verstapens.

Ekskursijas pa grants drošības joslu veica arī Sebastians Fetels, Lando Noriss un Miks Šūmahers, taču viņi neguva bojājumus mašīnai, kamēr Sainca avārija var rezultēties ar pārnesumkārbas maiņu, par ko pienākas 5 starta pozīciju sods.

Fantastisku apli veica Makss Verstapens, kuram izdevās atrast brīdi tukšā trasē un izmantot komandas biedra Serhio Peresa radīto aizvēju starta-finiša taisnē. Verstapens bija vienīgais braucējs, kurš apli veica ātrāk par 1 minūti un 10 sekundēm. Labāko trijniekā iekļuva arī abi “Mercedes” braucēji Valteri Botass un Luiss Hamiltons, kamēr Peress sasniedza ceturto labāko rezultātu. Labākais no pārējiem bija “Alpine” veterāns Fernando Alonso, bet otro treniņu ātrākā apļa laika īpašnieks Šarls Leklērs palika devītais.

Pēc šodien saņemtajām ziņām par Kimi Raikonena pozitīvo Covid-19 testu, pie “Alfa Romeo” stūres sēdās Roberts Kubica. Poļu sportists krāja apļus un pieredzi, sesiju noslēdzot 19. vietā priekšā vienīgi Šūmaheram. Savā debijas sezonā 2006. gadā Kubica paguva sacensties arī ar Mika tēvu Mihaelu. Vairāk apļu par Robertu veica tikai Juki Cunoda, kurš šai trasē nekad vēl nav braucis.

Nīderlandes Grand Prix trešie treniņi