“Red Bull” jauno talantu kalve “AlphaTauri” arī nākamsezon sniegs iespēju Pjēram Gazlī un Juki Cunodam, kuri šosezon komandai izcīnījuši 72 punktus.

Pjērs Gazlī “Red Bull” junioru komandā sāka startēt 2017. gadā, kad tā vēl saucās “Toro Rosso”. Pēc neveiksmīgas pussezonas kā Verstapena komandas biedrs, Gazlī atgriezās Faenzā bāzētajā vienībā 2019. gada vasaras beigās un kopš tā laika demonstrējis satriecošu sniegumu, izcīnot uzvaru pērn Itālijā un vēl divas reizes kāpjot uz goda pjedestālu. Šosezon Gazlī kopvērtējumā atrodas astotajā pozīcijā, apliecinot sevi kā vienu no talantīgākajiem un spožākajiem F1 braucējiem.

Juki Cunoda “AlphaTauri” komandai pievienojās tikai šosezon pēc negaidīti veiksmīgas sezonas Formula 2 čempionātā. Lai gan pirmajā posmā Bahreinā Cunoda iekļuva punktos, lielāko sezonas daļu viņš palicis Gazlī ēnā un samērā bieži izslīdējis no trases, Cunoda līdz šim guvis 18 punktus, kas kopvērtējumā sniedz 13. pozīciju.

Pjēra Gazlī saglabāšana sastāvā bija pašsaprotama. Ņemot vērā, ka Cunodam ir tikai 21 gads, kā arī viņa ciešās saites ar “Honda” ļāvušas celt F1 popularitāti Japānā, arī Juki bija galvenais favorīts uz vietu otrā “AlphaTauri” mašīnā. Starp potenciāliem konkurentiem uz viņa vietu tika minēti F2 čempionātā lieliski startējošais igaunis Juri Vips, jaunzēlandietis Liams Lovsons, kurš cīnās arī par DTM titulu, kā arī Alekss Albons, kurš šobrīd veic pārrunas ar “Williams” komandu.

Zīmīgi, ka “AlphaTauri” braucēji ir vienīgie, kas guvuši punktus visās šogad notikušajās sacīkstēs. Konstruktoru kausā “AlphaTauri” komanda šobrīd atrodas sestajā pozīcijā, taču “Alpine” vienība guvusi tikai par 6 punktiem vairāk, tādēļ sezonas izskaņā paredzams lielisks duelis par piekto pozīciju konstruktoru kausā. “AlphaTauri” braucēji svētdien Nīderlandē demonstrēja ļoti atšķirīgu sniegumu – Gazlī sasniedza finišu 4. vietā, kamēr Cunoda boksos izstājās.