“Red Bull” braucējam Maksam Verstapenam piešķirts 3 starta pozīciju sods uz nākamo posmu Sočos. Verstapens atzīts par vainīgu sadursmē ar Luisu Hamiltonu, kuras rezultātā abi sportisti izstājās no Itālijas GP izcīņas.

Papildus 3 starta pozīciju sodam, Verstapenam piešķirti arī 2 soda punkti, taču “Red Bull” braucēja faniem nav pamata uztraukumam, jo tie ir vienīgie soda punkti, kurus Makss guvis pēdējā gada laikā. Verstapenam piešķirtais sods varētu likt komandai apdomāt potenciālo dzinēja maiņu veikt jau uz Krievijas posmu.

Braucu pa ārmalu, viņš, protams, saprata, ko esmu ieplānojis. Viņš turpināja mani spiest. Es nebiju gaidījis, ka viņš turpinās spiest, spiest, spiest, jo tas nebija vajadzīgs. Pat, ja viņš viņš būtu atstājis vietu manai mašīnai, mēs izbrauktu otro pagriezienu kopā un domāju, ka viņš tiktu priekšā. Tā vietā viņš mani iespieda arvien vairāk un vairāk, līdz tur vairs nebija vietas,” situāciju komentēja Makss Verstapens.

Izbraucu ārā, redzēju kā garām pabrauc Daniels, arī Makss tuvojās. Pārliecinājos, ka atstāju viņam mašīnas tiesu ārmalā. Iebraucu pirmajā līkumā un biju jau priekšā pirms otrā pagriezienā. Piepeši viņa mašīna nonāca virs manis,” stāsta Luiss Hamiltons, norādot uz līdzībām ar pirmā apļa kontaktu. “Es biju identiskā situācijā, bet devu viņam ceļu, jo tās ir sacīkstes. Šodien viņš man negribēja dot ceļu. Braucot otrajā pagriezienā, viņš zināja, kā tas beigsies. Viņš zināja, ka brauc pāri apmalēm, bet vienalga to darīja.

Sadursmes rezultātā Hamiltonam esot mazliet stīvs kakls pēc trieciena pa galvu ar “Red Bull” formulas aizmugurējo riteni, bet kopumā “Mercedes” braucējs ir sveiks un vesels.

Vai šis ir īstais laiks, lai iegādātos Luisa Hamiltona un Maksa Verstapena dueļa fanu krekliņu (foto zemāk)?

Par Hamiltona un Verstapena dueļiem runāsim vēl gadiem… Šis krekliņš gadu gaitā kļūs īpaši nostaļģisks!