‘Aston Martin’ oficiāli paziņojusi savu 2022. gada sezonas braucēju sastāvu, kas paliek nemainīgs – zaļajās krāsās arī nākamsezon tērpsies Sebastians Fetels un Lanss Strols.

Sebastians Fetels komandai pievienojās šīs sezonas beigās, pēc aiziešanas no ‘Ferrari’, kur pavadīja 6 sezonas. Četrkārtējais F1 čempions ar ‘Aston Martin’ parakstīja 1+1 līgumu, kas nozīmē, ka komanda var izvēlēties vai paturēt braucēju uz otro sezonu. Fetels jau sezonas pirmajā pusē, Azerbaidžānas Grand Prix, izcīnija komandas pirmo goda pjedestālu, kā arī gandrīz ieguva otro vietu Ungārijas Grand Prix, taču tika diskvalificēts pēc sacīkstes par degvielas daudzuma nepietiekamību.

Lai gan ‘Aston Martin’ šogad nav piepildījusi cerības uz cīņu par vietām kopvērtējuma augšgalā, komanda liek uzsvaru uz 2022. gadu, kad krasi izmainīsies tehniskais nolikums.

“Ar nepacietību gaidu, kad varēs sacensties ar jaunās paaudzes Formula 1 spēkratiem. To izskats ir ievērojami izmainījies, kā arī jaunajiem tehniskajiem noteikumiem vajadzētu dot mums iespēju braukt daudz tuvāk sacīkstēs,” par 2022. gada sezonu izteicās Fetels,” Aizraujošākas sacīkstes būtu noderīgas gan braucējiem, gan faniem. Izmaiņas ir tik lielas, ka principā katrai komandai jāsāk no jauna, kas ir lieliska iespēja mums, ‘Aston Martin’ komandā.”

Arī Strols liek lielas cerības uz nākamo sezonu:” Nākamsezon uzsākšu savu sesto gadu Formula 1. Es ļoti gaidu turpinājumu savam F1 ceļojumam, kopā ar Sebastianu [Fetelu]. Mēs neesam sasnieguši iecerēto šogad, bet tas jo vairāk pastiprinājis mūsu izsalkumu un degsmi nākamajai sezonai.”

Komanda pagaidām ir septītā konstruktoru kopvērtējumā, kamēr Sebastians Fetels un Lanss Strols atrodas aiz labāko desmitnieka braucēju kopvērtējumā – 12. un 13. vietā.