Turcijas GP norisē iejaukušies nokrišņi. Pēdējie treniņi pirms šodien gaidāmās kvalifikācijas notika slapjos apstākļos. Labāko rezultātu šoreiz sasniedza “AlphaTauri” braucējs Pjērs Gazlī.

Pēdējā treniņu sesija Turcijas GP tika uzsākta lietainos apstākļos. Pirmajās minūtēs braucēji turējās boksos. Pjērs Gazlī bija pirmais, kurš uzdrošinājās doties trasē. Kad konkurenti sekoja, trase drīz vien bija pietiekami sausa, lai zili marķētās slapjā laika “Pirelli” riepas nomainītu pret zaļajām pārejas laika riepām.

Ūdens uz trases gan joprojām sagādāja problēmas – Pjērs Gazlī un Ņikita Mazepins sagriezās, kamēr Džordžs Rasels iestiga grants joslā, liekot sesiju uz brīdi apturēt. Tai atsākoties, asfalts joprojām bija slapjš, kā rezultātā kļūdas pieļāva pat tādi meistari kā Sebastians Fetels un Fernando Alonso.

Lai gan šīs sesijas rezultāti, iespējams, nav objektīvākā mēraukla, lai veiktu secinājumus pirms kvalifikācijas, tomēr jāuzslavē Pjērs Gazlī, kurš uzrādīja ātrāko apļa laiku. Aiz Gazlī palika abi balti krāsotie “Red Bull” un “Ferrari” duets. Sarkanajiem gan jārēķinās, ka dzinēja maiņas dēļ Saincs startēs no pēdējās rindas. Luiss Hamiltons, kurš arī ticis pie starta vietu soda, šoreiz tikai 18. ātrākais braucējs trasē.

Kvalifikācijas sākums paredzēts pl. 15:00, bet sacīkšu starts svētdien tiks dots šai pašā laikā – pl. 15:00. Lielākajai daļai braucēju šī ir otrā vizīte Turcijā, pēc tam kad Stambulā esošā trase tika iekļauta pērn pandēmijas rezultātā izmainītajā kalendārā.

Turcijas GP – trešie treniņi