Luiss Hamiltons paliek nepārspēts abās piektdienas sesijās, Šārls Leklērs otrais. Labāko trijnieku noslēdza Botass, kamēr Verstapens iepaliek, finišējot kā piektais ātrākais.

Otrie treniņi iesākās ar apjukumu. Gandrīz visi divdesmit piloti centās gūt pēc iespējas vairāk laika uz trases un izbrauca no savām garāžām drīz pēc zaļā karoga pacelšanas, taču tas rezultējās sastrēgumā trases pēdējā sektorā.

Botass un Sainss piedzīvoja nelielus izbraucienus ārpus pirmā līkuma limitiem bremžu sabloķēšanās dēļ, kamēr Latifi divas reizes sagriezās trases starp trases devīto un desmito līkumu. Ņikita Mazepins nespēja savaldīt formulu astotajā līkumā un arī piedzīvoja sagriešanos. Pjērs Gazlī ar savu ‘AlphaTauri’ aizķēra trases apmali sestā līkuma apex vietā, kā rezultātā formula apgriezās un ieslīdēja trases zālītē. Jāpiemin gan, ka uz trases pūta diezgan stiprs vējš, kas var traucēt formulas balansu.

Kimi Raikonena likstas ar dzēriena padevi formulā turpinās – somu pilota dzeramā ūdens tvertne sāka tecēt ķiverē, par ko Raikonens nebija apmierināts:

“Kāpēc ir tik grūti izdarīt vienkāršas lietas pareizi?! Es atvienoju to, jo ūdens sāka tecēt ķiverē. Pati vienkāršākā mašīnas daļa un mēs to nevaram salabot…”

Tehniskas problēmas piedzīvoja Estebans Okons pēc sesijas beigām, kad pilotiem ir ļauts veikt starta treniņus, taču francūža formulas ātrumkārba bija iesprūdusi neitralajā ātrumā, un tālāk nespēja braukt.

Abi ‘Red Bull’ netika ātrāko trijniekā, taču šoreiz Serhio Peress ātrāks par komandas biedru Maksu Verstapenu. Aiz viņiem Lando Noriss sestajā vietā, kuram seko abi ‘Alpine’ piloti, Alonso septītais, Okons astotais. Aiz Okona ievietojas Pjērs Gazlī un ātrāko desmitnieku noslēdza Antonio Džiovinaci. Raikonens atgriezās trasē pēc ūdens tvertnes salabošanas, taču spēja vien gūt 15. ātrāko apli.

Turcijas Grand Prix – 2. treniņiImage