Pateicoties uzvarām derībās ar “McLaren” vadītāju Zaku Braunu, pie viņam piederošās NASCAR mašīnas stūres pirms Amerikas Grand Prix izcīņas sēdīsies F1 braucējs Daniels Rikjardo.

Daniels Rikjardo F1 aprindās pazīstams ar savām derībām. Iepriekš pārstāvot “Renault” vienību, viņš saderēja ar toreizējo komandas vadītāju Sirilu Abitebulu, ka vismaz reizi sezonā tiks uzpjedestāla. Tā kā austrālietim tas izdevās, Abitebulam būtu jāuztetovē medusāpsis – dzīvnieks, ar ko Rikjardo sevi visvairāk asociē. Pēc pēdējām ziņām Abitebuls pie tetovējuma vēl nav ticis, turklāt maz ticams, ka tas tiks īstenots, zinot, ka viņš vairs nestrādā F1 komandā.

Pēc pārcelšanās uz “McLaren” nometni līdzīgas derības tika noslēgtas ar Zaku Braunu, kurš gan nevēlējās izdaiļot savu ķermeni, tā vietā piekrita sniegt Rikjardo izdevību pie NASCAR stūres pjedestāla gadījumā. Pēc neveiksmīgas sezonas pirmās puses Daniels triumfēja Moncā, kā rezultātā arī uzvarēja derībās.

Parakstot līgumu ar “McLaren” Daniels Rikjardo tika pie spēļu NASCAR mašīnītes, kas veidota pēc 1984. gada Deila Ērnharda “Chevrolet Monte Carlo” līdzības. 1984. gadā viens no NASCAR izcilākajiem braucējiem Deils Ērnhards sāka izmantot 3. numuru, kam palika uzticīgs visu savu atlikušo karjeru. Arī Rikjardo F1 mašīnu rotā 3. numurs. Testus ar Braunam piederošo Ērnharda mašīnu Rikjardo veiks Amerikas Grand Prix nedēļas nogales laikā nākamajā nedēļā.

Deils Ērnhards ir viens no trim braucējiem, kuram par NASCAR čempionu izdevies kļūt septiņas reizes. 1998. gadā pēc ilgiem pūliņiem viņš beidzot triumfēja arī prestižajās Deitonas 500 jūdžu sacīkstēs, bet trīs gadus vēlāk šai pašā leģendārajā ovālā iekļuva smagā avārijā, kas laupīja viņa dzīvību.