F1 čempionātam viesojoties lielajā iespēju zemē Amerikā, pie sava tēla pasniegšanas aktīvi piestrādājuši vairāki braucēji – citi garderobes ziņā, citu mode izpaužas ar savām ķiverēm.

Pie Luisa Hamiltona modernajām drēbēm jau pamazām esam pieraduši. Koša un dažkārt pārgalvīga apģērba un rotaslietu izvēle ļauj “Mercedes” braucējam nonākt uz žurnālu vākiem arī izdevumos, kas nav saistīti ar motorsportu. Piestrādāšana pie ārējā tēla netraucē Hamiltonam kārtējo reizi ierasties uz sacensībām kā vienam no galvenajiem favorītiem.

Tikmēr ļoti tematiski ģērbies uz šo posmu ieradās “McLaren” saulstariņš Daniels Rikjardo. Kovbojiem raksturīgais krekls un cepure vēlreiz atgādina, ka sacensības risinās ASV dienvidu pērlē Teksasā.

Kā jau kārtīgs Amerikas kultūras cienītājs, Rikjardo šajā nedēļas nogalē sevi lieliski apliecināja arī pie basketbola groza. Ja F1 vēl cīnās par savu popularitāti, tad šis arī Latvijā populārais komandu sporta veids, Teksasā ir lielā cieņā. Šai štatā nobāzējušās trīs NBA komandas (“Mavericks”, “Spurs” un “Rockets”). “AlphaTauri” braucēji uz šo pasākumu ieradās tērpušies sacīkšu kombinezonos. Vai kādreiz esat mēģinājuši mest basketbola bumbu grozā ar ķiveri galvā?

Turpinot par “AlphaTauri” puišiem, augumā mazākais F1 braucējs Juki Cunoda izvēlējies rudenim raksturīgo košo kļavu lapu krāsojumu, pierādot, ka ‘zelta rudeni’ var ķert arī Ostinā, ne tikai Siguldā.

Īpašu ķiveres krāsojumu šajā nedēļas nogalē sagatavojuši vēl vairāki braucēji. Viens no šīs sezonas spožākajiem braucējiem un sezonas kopvērtejuma ceturtās vietas īpašnieks Lando Noriss savas ķiveres krāsojumā smēlies iedvesmu no valsts karoga.

Norisa tautietis Džordžs Rasels šāi nedēļas nogalē kļūs par šerifu. Atbilstoši Teksasas štata likumiem, šerifi savā amatā tiek ievēlēti uz 4 gadiem. Džordžs “Williams” komandā startē trešo gadu, tomēr uz ceturto viņš tajā nepaliks, nomainot Valteri Botasu “Mercedes” sastāvā.

Ne vienmēr F1 braucēju ķiverēs visu diktē mode. Septembrī Fernando Alonso dzimtenei Spānijai piederošajās Kanāriju salās vulkāna La Pampa izvirduma dēļ bez mājām palika tūkstošiem vietējo iedzīvotāju. Vēršot uzmanību uz notikušo un palīdzot vērst uzmanību uz atjaunošanas darbiem, Alonso uz šo posmu veltījis ķiveri šim notikumam.