Kataras GP otrie treniņi noslēgušies ar abiem titula kandidātiem Maksu Verstapenu un Luisu Hamiltonu trešajā un ceturtajā vietā. Ātrākais šoreiz bija Hamiltona komandas biedrs Valteri Botass, kamēr pārsteidzošu 2. vietu sasniedza Pjērs Gazlī.

Atšķirībā no pirmajiem treniņbraucieniem, šoreiz trasē bija redzami tikai 19 braucēji. “Haas” pārstāvis Ņikita Mazepina Lozailas trasē nedevās, jo viņa mašīnai pēc pirmajiem treniņiem tika mainīta šasija. Šis ir ļoti laikietilpīgs process, tādēļ fakts, ka Mazepina darbdiena ir galā kļuva skaidrs vēl pirms sesijas sākuma.

Kataras otrie treniņi notika pie mākslīgā apgaismojuma. Saule bija norietējusi, līdz ar to trases un gaisa temperatūra bija zemāka. Zaļā gaisma sesijai tika sniegta tai pat laikā (pl. 16:00 pēc Latvijas laika), kad svētdien sāksies sacīkstes.

Jau atkal lielisku ātrumu viena apļa režīmā demonstrēja “AlphaTauri”. F1 analītiskie grafiki pat paredz Gazlī un Cunodam attiecīgi ceturto un septīto vietu kvalifikācijā. Sesijas noslēgumā Gazlī rezultātu tabulā bija atrodams otrajā vietā tikai 0,2 sekundes aiz Botasa.

“Mercedes” komanda nespēja panākt soda piešķiršanu Verstapenam par notikumiem iepriekšējā sacīkstē, taču treniņu režīmā Toto Volfa vadītā komanda pieteikusi sevi par favorītiem. Valteri Botass bija 0,35 sekundes ātrāks par Maksu Verstapenu. Luiss Hamiltons šoreiz palika ceturtais.

Sesijas laikā bija uzskatami redzams, cik putekļaina ir trase. Šarls Leklērs un Luiss Hamiltons, izbraucot drošības joslā aiz sevis sacēla milzīgu smilšu un akmeņu mākoni.

Kataras GP – otrie treniņi