Huans Pablo Montoija arī šajā sezonā atgriezīsies Indy500 sacīkstēs un turpinās pārstāvēt McLaren SP vienību, kurai uz šo sacīksti pievienojās pērn. 46 gadus vecais kolumbietis Indy500 uzvarēja Penske sastāvā 2000. un 2015.gadā. Pagājušā gadā Montoija pievienojās McLaren vienībai uz Indy sacīkšu trases posmu, kur finišēja 24.vietā, kā arī uz leģendāro Indy500, kur spēja finišēt 9.vietā. Arī šogad viņš papildinās McLaren sastāvu, kurā pilnu sezonu aizvadīs Pato O’Vārds un Fēlikss Rozenkvists. Jāpiebilst, ka McLaren SP komanda plāno uz 2023.gada sezonu IndyCar čempionātā startēt ar trim pilotiem pilnu sezonu.


Simulatoru braucējs un Formula 1 Esports dalībnieks turks Čems Bolukbaši ir parakstījis līgumu ar Formula 2 komandu “Charouz”. Bolukbaši sāka ar kartingu, bet vēlāk nopietnākus panākumus guva F1 Esports čempionātā, kur startē jau kopš 2017.agada sezonas. Turks kļuva par “Formula Renault Eurocup Esports” čempionu, bet pērn piedalījās Āzijas F3 čempionātā, kur kopvērtējumā finišēja 9.vietā. Paralēli viņš startēja Euroformula Open čempionātā, kur finišēja 5.vietā pat neskatoties uz to, ka izlaida 9 no 24 sacīkstēm. Formula 2 testos decembrī Bolukbaši startēja “Van Amersfoort” komandā, bet debitēs šogad “Charouz” vienībā.


“Ferrari” komanda ir nosaukusi deviņus jaunos talantus, kuri turpinās startēt zem “Ferrari” jauno pilotu akadēmijas karoga arī 2022.gada sezonā. Pirmrindnieki ir Miks Šūmahers (Haas F1) un Roberts Švarcmans (testu pilots). Tostarp F2 čempionātā šogad “Ferrari” akadēmiju neviens no pilotiem nepārstāvēs. Tikmēr Liams Lavsons to ir pametis, bet Kalums Ailots ‘paņems akadēmisko gadu’, jo startēs pilnu sezonu IndyCar čempionātā. Artūrs Leklērs startēs F3 čempionātā un viņam F3 pievienosies akadēmijas jaunieguvums – brits Ollijs Bermans (Prema), kurš pērn izcīnīja gan Vācijas, gan Itālijas F4 čempiona titulu. Vēl akadēmijā palicis arī Dino Begovičs, kurš startē Formula Regional Europe sērijās, kā arī vairāki F4 līmeņa un kartinga braucēji un braucējas.