“Haas” komandas ekipējums ar novēlošanos nogādāts Bahreinā, līdz ar to amerikāņu vienība nepaspēs laikus sagatavoties “Formula 1” testiem.

Lidmašīna, ar ko bija plānots “Haas” ekipējumu nogādāt Bahreinā, tehnisku iemeslu dēļ aizkavējās Stambulas lidostā. Otrdien beidzot visa tehnika tika iekrauta lidaparātā, un aizvadītajā naktī tas piezemējās Bahreinā. Tomēr līdz ar to komanda nevarēs paspēt laicīgi sagatavoties, lai jau ceturtdienas rītā varētu doties trasē un uzsākt pirmssezonas otros testus.

Pārējās komandas testiem gatavojas jau kopš pirmdienas. “Haas” darbiniekiem laika dots mazāk, bet ir cerība, ka tās mašīna būs gatava izbraukt Sahiras trasē testu pirmās dienas pēcpusdienā.

“Varu apstiprināt, ka mūsu lidmašīna Bahreinā ielidoja pagājušajā naktī,” sacīja komandas preses pārstāvis. “Šī aizkavēšanās ietekmēs mūsu programmu, bet mērķējam būt trasē ceturtdienas otrajā sesijā, kad ar VF-22 jābrauc Pjetro Fitipaldi. Nekādas citas jaunas informācijas man šobrīd nav.”

Tikmēr turpinās spekulācijas par to, kurš šogad F1 pasaules čempionātā startēs Ņikitas Mazepina vietā. Iepriekš tieši Fitipaldi tika minēts kā galvenais kandidāts, pavīdēja arī Antonio Džiovinaci vārds. Tagad medijos parādījušās ziņas, ka kandidātu vidū ir arī Niko Hilkenbergs un pat bijušais “Haas” pilots Kevins Magnusens. Kā vēl viens variants tiek minēts arī F2 čempions Oskars Pjastri.