Kādreizējais F1 pilots Deivids Kulthārds atzinis, ka Sebastianam Fetelam vajadzētu pamācīt savu draugu Miku Šūmaheru, kā pareizi jāveic apdzīšanas. “Haas” boss Ginters Šteiners tikmēr atzinis, ka līdzšinējā F1 karjerā Šūmaheram bijis maz iespēju patrenēties apdzīšanu veikšanā, tādēļ viņš pagaidām to vēl nemāk darīt pietiekoši labi.

Maiami “Grand Prix” sacensībās Miks Šūmahers bija ceļā uz pirmajiem punktiem karjerā, bet neilgi pirms finiša neveiksmīgi mēģināja apdzīt četrkārtējo F1 čempionu Sebastianu Fetelu, tika piedzīvota sadursme un abi izstājās.

“Tie čaļi ir labi draugi, un, šķiet, Sebs cenšas nedaudz apmācīt Miku viņa F1 karjeras ceļā,” sacīja divkārtējais F1 vicečempions Deivids Kulthārds, kurš jau daudzus gadus strādā par ekspertu televīzijā. “Viņam pavisam noteikti vajadzētu iedot Mikam kādus padomus, kā veikt apdzīšanas. Viņš pieļāva kļūdu. Viņam tur nekādā gadījumā nevarēja palikt brīva vieta.”

Vēl pirms Maiami posma kādā intervijā “Haas” vienības boss Ginters Šteiners jau aizskāra tēmu par Šūmaheru un apdzīšanām, sakot, ka līdzšinējā pieredzē sportistam nav bijis gana daudz iespēju patrenēties to veikšanā. Svētdien notikušās sacensības tam bija spilgts pierādījums.

“Mikam ir jāmācās sacensties par augstākām vietām,” komentējot komandas progresu šajā gadā un Šūmahera pieredzi, sacīja Šteiners. “Vidējā peletonā cīņas ir ciešākas. Es viņam jau esmu teicis, ka “Formulā 1″ ir tā – jo augstāk esi, jo plānāks kļūst gaiss. Izmantot mašīnu, lai veiktu apdzīšanas manevru – tas viņam ir kas jauns. Pagājušajā sezonā mēs braucām aiz visiem citiem, tāpēc reti bija iespējas kādu apdzīt.”

Šūmahers uzreiz pēc negadījuma negribēja vērtēt, kurš pie sadursmes vairāk vainojams, tāpat arī Fetels, vien atzīstot, ka “tas bija stulbi mums abiem”.