Jaunais līgums paredz, ka nupat Monako GP uzvaru izcīnijušais Serhio Peress saglabās savu vietu “Red Bull” sastāvā uz vēl diviem gadiem.

Līgums ar “Red Bull” komandu nozīmē, ka Serhio Peress būs Maksa Verstapena komandas biedrs vismaz līdz 2024. gada beigām, jo arī pasaules čempionam ir ilgtermiņa kontrakts.

Pēc Daniela Rikjardo aiziešanas no komandas “Red Bull” centās atrast braucēju savā junioru komandā, tomēr ne Pjēra Gazlī, ne Aleksa Albona rezultāti nebija pietiekami labi, lai turpinātu ilgtermiņa sadarbību. “Red Bull” nolēma novērsties no savas jauniešu programmas, amatu uzticot Serhio Peresam, kurš pērn tieši pēdējā posmā spēlēja lielu lomu, lai palīdzētu Verstapenam sezonas kopvērtējumā pieveikt “Mercedes” līderi Luisu Hamiltonu.

Lai gan 32 gadus vecais meksikānis joprojām uzskatāms par “Red Bull” otro pilotu, viņa sniegums Monako GP bija pārāks visā nedēļas nogales garumā, kas likumsakarīgi noveda pie pirmās uzvaras šosezon. Pēc septiņiem posmiem Peress tikai par 15 punktiem atpaliek no komandas biedra un kopvērtējuma līdera Maksa Verstapena.

Pēc neoficiālām aplēsēm Serhio Peresa pašreizējais kontrakts ar “Red Bull” ļauj viņam pelnīt ap 8 miljoniem USD gadā, tomēr atšķirībā no vairākiem komandu sporta veidiem, F1 līgumu summas oficiāli netiek publiskotas.

Peresa jaunais kontrakts pamatīgi apgrūtinās nākamos karjeras soļus citiem “Red Bull” sistēmas braucējiem – Pjēram Gazlī, Juki Cunodam un Aleksam Albonam.