Kāds vārdā nenosaukts F1 komandas vadītājs atklāj, ka “Audi” rūpnīca jau vienojusies par apvienošanos ar “Sauber”, vēsta šveiciešu izdevums “Blick”. Tikmēr jau jūlijā esot gaidāms oficiālais paziņojums par sadarbības uzsākšanu starp “Red Bull” un “Porsche”.

Lai gan par “Volkswagen Group” plāniem ienākt F1 pasaules čempionātā 2026. gadā ir plaši zināms, pagaidām nekādi oficiāli paziņojumi nav sniegti. Vien neoficiāli zināms, ka “Porsche” rūpnīca kļūs par dzinēju piegādātāju “Red Bull”, savukārt “Audi” galvenais mērķis ir pārņemt kādu no esošajām vienībām, un padziļinātas pārrunas tiek veiktas ar vairākām.

Tikmēr kāds vārdā nenosaukts komandas vadītājs paziņojis, ka “Audi” jau ir vienojusies par apvienošanos ar “Sauber”, kas šobrīd čempionātā startē ar nosaukumu “Alfa Romeo Racing”.

“Es nesaprotu, kāpēc “Sauber” un “Audi” joprojām slēpj savu apvienošanos,” stāsta anonīmais F1 komandas boss. “Jau pirms kāda laika “Audi” ieguva 25 procentus no komandas un gatavojas iegādāties vēl 50 procentus. Tā ir tiešām liela naudas summa.”

Tikmēr “Alfa Romeo Racing” vadītājs Frederiks Vasērs šo informāciju neapstiprina, sakot: “Es domāju, ka favorīti uz sadarbību ir “Williams”. Vācijā viņiem ir ļoti labas attiecības ar “Volkswagen”.”

Tāpat “Blick” raksta, ka 10. jūlijā gaidāms oficiālais paziņojums par “Red Bull” un “Porsche” sadarbību.