Austrāliešu F1 pilots Daniels Rikjardo vēlas kliedēt baumas par savu nākotni un paziņojis, ka līdz nākamā gada beigām turpinās pārstāvēt “McLaren” komandu.

Kopš Rikjardo pievienojās britu komandai pagājušajā gadā, viņam nav izdevies viegli adaptēties, arī rezultātu ziņā Lando Noriss visbiežāk ir pārāks. Aizkulisēs raisījušās dažādas spekulācijas par pilota došanos prom no “McLaren”. Minēti arī vairāki piloti, kas varētu braukt viņa vietā. Viens no tiem ir “Alpine” rezervists Oskars Piastri.

Šodien Rikjardo nāca klajā ar paziņojumu, ka paliks komandā visu līguma termiņu, kas ir līdz nākamā gada beigām.

“Ir daudz baumu par manu nākotni “Formulā 1″, bet es gribu, lai jūs visu dzirdat no manis,” viņš pavēstījis savos “Twitter” un “Instagram” profilos. “Esmu sasaistīts ar “McLaren” līdz nākamā gada beigām, un es neeju prom no čempionāta. Novērtējiet, ka viss ne vienmēr bijis viegli, bet kurš vēlas, lai viss nāktu viegli! Es nepagurdams strādāju ar komandu, lai uzlabotu mašīnu, lai tā būtu tāda, kādu vajag, un mēs atgrieztos priekšgalā. Es aizvien gribu to paveikt vairāk nekā jebkad.”

Šis Rikjardo paziņojums sekojis īsi pēc tam, kad “IndyCar” komanda “Ganassi” apstiprināja sastāvā Aleksu Palou, savukārt pilots pavēstīja, ka nekam tādam nav piekritis un sekoja paziņojums par viņa pievienošanos “McLaren Racing”. Interesanti, ka “McLaren” grupa konkrēti nav paziņojusi, kurā čempionātā Palou startēs, līdz ar to arī uzreiz sākās baumas par viņa stāšanos Rikjardo vietā. Nākamgad “McLaren” vārds būs pārstāvēts “Formulā 1”, “IndyCar”, “Formulā E” un “Extreme E” seriālā.