Pamatīgas intrigas sākušās “IndyCar” čempionāta pilotu tirgū, kur pašreizējais čempions Alekss Palou bez viņa piekrišanas ticis apstiprināts “Ganassi” komandas sastāvā. Tikmēr spānis paziņojis, ka nekam tādam nav piekritis un nākamgad pārstāvēs “McLaren” vienību.

“Chip Ganassi Racing” (CGR) komandu Palou sāka pārstāvēt pērn, kas bija viņa otrā sezona “IndyCar” seriālā, un spāņu pilotam izdevās izcīnīt titulu. Arī šogad viņš turpina braukt tās sastāvā, pagaidām vēl uzvaras nav izcīnījis, bet kopvērtējumā ir piektais.

“Ganassi” izplatījusi oficiālu paziņojumu, ka pieņēmusi lēmumu paturēt Palou sastāvā uz 2023. gada sezonu. Izrādās gan, ka pilots par to neko nav zinājis, un viņam ir pavisam citi plāni.

CGR relīze oficiālajā mājaslapā:

Links uz relīzi >>

“Pirms kāda brīža no medijiem uzzināju, ka CGR bez manas piekrišanas ir izplatījusi preses relīzi, paziņojot, ka startēšu komandas sastāvā 2023. gadā,” savā “Twitter” kontā raksta Palou. “Vēl pārsteidzošāk, ka CGR šajā relīzē iekļāva “komentāru”, ko es nemaz neesmu sniedzis. Neesmu apstiprinājis šādu preses relīzi, un neesmu nedz sniedzis, nedz apstiprinājis arī šo komentāru. Kā informēju CGR, personīgu iemeslu dēļ neplānoju turpināt startēt komandā pēc 2022. gada.”

Vien neilgi pēc tam “Arrow McLaren SP” vienība ar “Twitter” starpniecību paziņoja, ka Palou nākamsezon brauks tās sastāvā. Turpat arī teikts, ka Palou būs iespēja aizvadīt F1 testus ar 2021. gada modeļa mašīnu, tāpat kā Koltonam Hertam un Pato O’Vardam.