Labākos rezultātus Francijas “Grand Prix” izcīņas otrajos treniņbraucienos sasniedza “Ferrari” piloti. Karloss Saincs šoreiz bija ātrākais, bet aiz viņa palika Šarls Leklērs.

Otrajā treniņsesijā Pola Rikāra trasē Saincs sasniedza labāko rezultātu 1 minūte 32.527 sekundes, taču sacīkstē, kā ziņots, viņam pienāksies desmit starta vietu sods. Leklērs bija 0.101 sekundi lēnāks, un abi “Ferrari” braucēji veica 21 apli.

Aiz viņiem ierindojās pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis, “Red Bull” pilots Makss Verstapens, kurš bija vairāk nekā pussekundi lēnāks. Pirmo piecinieku noslēdza “Mercedes” pārstāvji Džordžs Rasels un Luiss Hamiltons.

Saincs treniņa pirmo trešdaļu izlaida, jo viņa mašīnai tika mainīta grīda. Vairāki piloti tikmēr pieļāva kļūdas. Lielākā no tām bija Mikam Šūmaheram, kurš saslīdēja pirms “Le Beausset” līkuma, bet spēja izvairīties no barjeras. Tajā pašā līkumā pēc tam spēcīgi apmalei uzbrauca Rasels, bet viņa izdevās nesabojāt mašīnas grīdu. Kevins Magnusens izbrauca no trases otrajā līkumā un uztraucās, ka uzbraukšana apmalei varētu būt radījusi bojājumus.

Sestdien Francijā risināsies trešais treniņš, kura sākums plkst. 14:00 pēc Latvijas laika, un kvalifikācija, kas savukārt gaidāma plkst. 17:00. Sacensību starts svētdien plkst. 16:00.

Rezultāti:

Saincs Ferrari