“Mercedes” pilots Džordžs Rasels atzinis, ka F1 sezonas atlikušajā daļā labprātāk izcīnītu kādu uzvaru, nevis sasniegtu otro vietu kopvērtējumā. Tikmēr Konstruktoru kausā “Mercedes” mērķis atlikušajās sacīkstēs ir pārspēt “Ferrari”.

Līdz sezonas beigām atlikuši vēl seši posmi, un Rasels kopvērtējumā pašlaik ir ceturtais – septiņus punktus priekšā atrodas Serhio Peress, bet 16 punktu vairāk šobrīd Šarlam Leklēram. Tiesa, Rasels norāda, ka otrā vieta čempionātā viņam nebūtu svarīgs sasniegums.

“Nedomāju, ka tas kaut ko daudz dod,” viņš saka. “Neviens neatceras, kurš čempionāta kopvērtējumā paliek otrais. Ja man būtu jāizvēlas – šogad izcīnīt uzvaru kādā no posmiem un kopvērtējumā palikt ārpus pirmā trijnieka vai arī izcīnīt otro vietu čempionātā, bet palikt bez nevienas uzvaras, es izvēlētos uzvaru kādā no sacīkstēm.”

Toties, pēc viņa sacītā, otrā vieta būtu nozīmīga Konstruktoru kausā, kur “Mercedes” pašlaik ir 35 punktus aiz “Ferrari”.

“Mēs noteikti centīsimies pārspēt “Ferrari” čempionāta kopvērtējumā,” sacīja Rasels. “Kas attiecas uz mani, esmu šeit lai uzvarētu, bet tas pašlaik īsti nav iespējams, ja runājam par titulu.”

Aizvadot pirmo sezonu “Mercedes” komandā, Rasels notikušajos šī gada posmos septiņas reizes kāpis uz pjedestāla. Tāpat viņš katrās sacīkstēs, izņemot Lielbritānijas posmu, kur tika piedzīvota izstāšanās, nav finišējis zemāk par piekto vietu. Septiņkārtējais F1 čempions Luiss Hamiltons viņam zaudē 35 punktus un kopvērtējumā ir sestais.