“Mercedes” komandas jaunais rezerves braucējs Miks Šūmahers atzīst, ka vienībā ir acīmredzams progress kopš 2014. gada, kad viņš izmēģināja tās simulatoru.

Pēc pamatsastāva vietas zaudēšanas “Haas” komandā, kur Miks Šūmahers atradās, pateicoties savām saiknēm ar “Ferrari”, vācu sportists uz nākamo gadu pievienojies “Mercedes” komandai, kur pārņems Nika de Vrīsa un Stofela Vandurna līdz šim pildīto rezerves braucēja lomu.

Kā izrādās, pie “Mercedes” simulatora Šūmahers sēdās jau 2014. gadā, kad vēl piedalījās kartinga sacensībās pirms pārejas uz formulu čempionātiem. “Pārmaiņas kopš 2014. gada ir acīmredzamas. Tā bija pēdējā reize, kad viesojos Braklijas bāzē, veicot slepenu simulatora braucienu. Tā bija mana pirmā pieredze pie F1 simulatora stūres,” norāda Miks Šūmahers.

Mans tēvs bija daļa komandas kopš 2010. līdz 2012. gadam. Protams, tai laikā tika likti kārtīgi pamati mūsdienu līmenim. Esmu ļoti lepns, ka tagad varu būt daļa no komandas un ceru, ka ar savām zināšanām palīdzēšu tai virzīties uz priekšu un turpināt progresu.” Mika Šūmahera tēvs Mihaels “Mercedes” sastāvā atgriezās savā karjeras izskaņā, pirms tam sadarbojoties salonautomobiļu sacīkstēs pirms F1 karjeras. Arī Mihaela brālis Ralfs ir braucis “Mercedes” sastāvā, piedaloties DTM čempionātā.

Runājot par savu nākamās sezonas darbu “Mercedes” rindās, Šūmahers piebilst: “Laikam jau nav bieži gadījumi, kad rezerves braucēji ir startējuši ar konkrētās paaudzes sacīkšu mašīnām. Es zinu riepu uzvedību, zinu, kāda ir mašīna, kas nepieciešams braukšanas stila ziņā.Ceru, ka varēšu dot savu artavu, kā arī redzēt, kāda palīdzība braucējiem nepieciešama no malas, tādēļ simulatora darbs būs ļoti svarīgs.