Bahreinas Grand Prix otrajā treniņā ātrāko laiku uzstādīja Aston Martin pilots Fernando Alonso. Spāņu pilotam sekoja abi Red Bull piloti – čempions Makss Verstapens un Serhio Peress.

Treniņu iesākumā komandas sadalīja savu stratēģiju un daļa savus pirmos apļus uzstādīja ar mīkstajām riepām, bet daļa ar vidējām. Priekšā izvirzījās abi Ferrari piloti Šarls Leklērs un Karloss Saincs. Tikmēr ātrākie ar vidējās cietības riepām bija Red Bull un Aston Martin piloti.

Red Bull
Red Bull

Sesijas vidusdaļā sekoja īstais kvalifikācijas izmēģinājums. Vispirms ļoti labu laiku uzstādīja savainotais Lanss Strolls, kuru drīz pārspēja Niko Hulkenbergs no Haas. Vācu sportists nav aizvadījis pilnu sezonu kopš 2019. gada. Taču vēlāk savus laikus uzstādīja arī pirmā treniņa labāko trijnieks un jau atkal nobīdīja visus zemāk. Šoreiz ātrākais no Red Bull bija Verstapens, taču abus Red Bull pilotus pārspēja Alonso. Jāņem vērā gan, ka Aston Martin treniņā izmantoja tukšāku degvielas bāku nekā Red Bull, tomēr ātrums izskatās ļoti labs salīdzinot ar Ferrari, kas ir galvenie konkurenti cīņai par pjedestālu.

Sesijas noslēdzošā daļa tika pavadīta ar sacīkšu distances simulāciju. Ātrāko laiku ieraksti, protams, vairs nemainījās, taču vislielāko uzmanību sev pievērsa Strols. Kanādietis regulāri bija spiests noņemt savas rokas no stūres un asākie līkumi sagādāja lielas grūtības. Tas liek apšaubīt Strola fizisko gatavību sacīkstes distancei, lai gan ātrums sportistam bija pietiekami labs. Iespējams redzēsim pēdējā brīža pilota maiņu un Strola vietā varētu startēt F2 čempions Felipe Drugovičs, kurš jau aizvietoja Strolu pirmssezonas testos šajā pašā trasē.

Bahreinas GP 2. treniņa rezultāti
Bahreinas GP 2. treniņa rezultāti