Divkārtējais pasaules čempions Makss Verstapens ar pārliecinošu uzvaru ir sācis sezonu un līdz ar to pēc Bahreinas posma izvirzījies čempionāta vadībā. Tostarp lielāko sajūsmu līdzjutējiem sagādāja Fernando Alonso pjedestāls – spānis spēja finišēt trešajā vietā.

Kamēr Verstapena līderpozīciju sacīkstē neviens nespēja apdraudēt, viņa komandas biedrs Serhio Peress tikai pēc otrā boksu apmeklējuma nodrošināja sev otro vietu un attālinājās no sekotājiem. “Ferrari” līderis Šarls Leklērs bija ceļā uz trešo vietu finišā, tomēr dzinēja defekts pārvilka svītru viņa cerībām, tomēr pavēra durvis sekotājiem, kuri metās cīņā par pēdējo pjedestāla pakāpienu.

“Aston Martin” līderis Fernando Alonso sākotnēji izmantoja pacietīgu riepu taupīšanas stratēģiju, bet pamazām sāka presingot savus konkurentus un piespieda tos kāpināt tempu un nodeldēt riepas, ko vēlāk izmantoja savā labā, veicot apdzīšanas manevrus. Tā Alonso pēc otrā boksu apmeklējuma apsteidza Luisu Hamiltonu un arī savu tautieti Karlosu Sainsu, kurš finišēja ceturtais.

Lai gan startā Džordžs Rasels bija priekšā savam komandas biedram Luisam Hamiltonam, finišā abi “Mercedes” piloti bija apmainījušies pozīcijām un Hamiltons finišēja 5.vietā, kamēr Rasels palika septītais. Starp abiem komandas biedriem iespraucās Lanss Strols, vēlreiz apliecinot “Aston Martin” ātrumu un potenciālu.

Valteri Botass šoreiz bija labākais no sekotājiem, aizvedot “Alfa Romeo” līdz 8.vietai, kamēr Pjērs Gaslī, kurš startēja no pēdējās starta pozīcijas, savā debijā “Alpine” sastāvā tika pie diviem ieskaites punktiem par 9.vietu. Pēdējais punkts tika Aleksam Albonam, kuram par šo iespēju lielu sacīkstes daļu bija jācīnās ar “Alpha Tauri” un “Haas” pilotiem.

Bahreinas GP rezultāti