Vērtējot “Ferrari” pēdējā laika neveiksmes, Ralfs Šūmahers veltījis kritiku ne tik daudz komandas, bet tās pilotu Šarla Leklēra un Karlosa Sainca virzienā.

Aizvadīto piecu posmu laikā “Ferrari” izdevies izcīnīt tikai vienu pjedestālu, kad Azerbaidžānā trešajā vietā ierindojās Leklērs. Tikmēr kādreizējais F1 pilots Ralfs Šūmahers redz, ka itāļu komanda savu darbu dara labi, sevišķi pēc tam, kad Matiju Binoto vadītāja amatā nomainījis Frederiks Vasērs.

“Jau atkal “Ferrari” nav izdevies sasniegt cerētos rezultātus,” savā slejā medijam “Sky Deutschland” raksta Šūmahers. “Tomēr kopš Vasērs stājās amatā, komanda man ir radījusi ļoti cienījamu iespaidu. Daudz kas šajā laikā ir noticis.”

Šūmahers pauž, ka piloti ir tiem, kas pārāk daudz kļūdās. Viņaprāt, Leklērs parāda, ka nav pietiekoši nobriedis tāda līmeņa komandai, kamēr Saincam bieži vien trūkst ātruma.

“Es saskatu, ka lielākā problēma ir ar pilotiem,” saka Šūmahers. “Manā skatījumā, Leklērs un Saincs savā sniegumā nav pietiekoši stabili. Leklērs pat atzina, ka rīkojies pretēji inženieru ieteikumiem, un tāpēc mašīna tika noregulēta nepareizi. Kļūdas, ko viņš pieļauj, parāda, ka vai nu viņam nav pietiekams briedums vai, galu galā, viņš nav pietiekoši stabils, lai čempionātā startētu ar “Ferrari”.”

Runājot par Saincu, Šūmahers stāsta: “Sacīkšu nedēļas nogalē Baku Saincs bija 0.8 sekundes aplī lēnāks par Leklēru. Maimi viņš bija līdzīgā līmenī, bet brauca un pirms boksiem bremzēja pārāk strauji. Godīgi sakot, “Ferrari” komanda šobrīd savu darbu veic labāk nekā piloti.”