Makss Verstapens sasniedza ātrāko rezultātu F1 pasaules čempionāta Lielbritānijas posma pirmajos treniņbraucienos Silverstounas trasē.

Stundu garā treniņsesija aizritēja labos laikapstākļos un bez nopietniem incidentiem. Vairāki piloti gan pieļāva nelielas kļūdas, bet Niks de Vrīss izslīdēja grants joslā, no kuras saviem spēkiem spēja atgriezties trasē. Sevišķi treniņa sākumā piloti sūdzējās par sliktu saķeri.

“Red Bull” komanda uzrādīja ātrāko apļu laiku. Verstapens uz pirmo vietu pacēlās aptuveni desmit minūtes pirms laika atskaites beigām, kad veica pirmos apļus ar mīkstā sastāva riepām. Treniņu čempionāta līderis noslēdza ar laiku 1:28.600.

Nepilnu pussekundi no Verstapena atpalika komandas biedrs Serhio Peress. Tāpat mazāk par pussekundi zaudēja “Williams” pilots Alekss Albons, pārsteidzot ar trešo ātrāko rezultātu. Fernando Alonso šoreiz bija ceturtais, bet tālāk sekoja Šarls Leklērs, Estebans Okons, Karloss Saincs un Lando Noriss.

“Mercedes” pilotiem šoreiz neizdevās iekļūt pirmajā desmitniekā. Luiss Hamiltons palika 12. vietā, bet Džordžs Rasels bija četrpadsmitais.

Šodien plkst. 18:00 pēc Latvijas laika sāksies otrā treniņbraucienu sesija.

Lielbritānijas GP pirmais treniņš: