Svētdien Nešvilā tika aizvadīts “IndyCar” čempionāta 13. posms, kas izcēlās ar sarkano karogu periodu neilgi pirms finišam, bet uzvaru ar minimālu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem guva “Andretti Autosport” pilots Kails Kirkvuds.

Sākotnēji Kirkvuds nebija starp vadošajiem pilotiem, bet aizcīnījās līdz otrajai pozīcijai un sacīkstes otrajā daļā arī izvirzījās pastāvīgā vadībā. Pēc vairāku mašīnu sadursmes sacensību beigu daļā tika izkārti sarkanie karogi, bet četrus apļus pirms finiša cīņas atsākās.

Kirkvuds noturēja vadību, kamēr Skots Makloklins pirmajā līkumā izbrauca par tālu ārmalā un zaudēja laiku. Finišā Kirkvuds iebrauca ar 0.7 sekunžu pārsvaru pār “Penske” pilotu, bet sezonas līderis Alekss Palou no “Chip Ganassi” nometnes sasniedza trešo vietu.

Amerikas lietuvietis Deivids Malukas sākumā bija pacēlies uz ceturto pozīciju, bet pēc pirmā pitstopa trasē nolūza viņa formulas aizmugurējais antispārns.

Kirkvudam šī ir otrā uzvara “IndyCar” karjerā – pirmo reizi viņš bija uzvarējis šī gada sākumā Longbīčas ielu posmā.

Sezonas kopvērtējumā četrus posmus pirms čempionāta noslēguma Palou atrodas 84 punktus priekšā Džozefam Ņūgārdenam, kurš šajā reizē finišēja ceturtais. Posma uzvarētājs Kirkvuds ir desmitais.

Nākamās sacensības jau šajā nedēļas nogalē, kad otro reizi sezonā čempionāts iegriezīsies Indianapolisas trases līkumotajā versijā.

Nešvilas posma rezultāti:

Sezonas kopvērtējums: