“Ferrari” komandas braucējs Karloss Saincs sasniedzis ātrāko apļa laiku arī noslēdzošajā Singapūras GP treniņā pirms kvalifikācijas. Ātrākais no “Red Bull” pilotiem bija Makss Verstapens, kurš zaudēja nepilnas 0.4 sekundes un ierindojās ceturtajā vietā.

Arī abos piektdien notikušajos treniņos ātrākā bija “Ferrari” komanda. Pirmajā sesijā Saincs sasniedza otro rezultātu, nedaudz zaudējot Šarlam Leklēram, bet otrajā sesijā bija nedaudz ātrāks un ieņēma pirmo vietu.

Šoreiz Leklērs bija tikai piektais, bet starp viņu un komandas biedru iespraucās Džordžs Rasels, kurš vienīgais Saincam zaudēja mazāk par 0.1 sekundi, Lando Noriss un Verstapens. Aiz Leklēra sekoja Luiss Hamiltons, Oskars Piastri un Serhio Peress. “Red Bull” pārstāvji turpināja sūdzēties par mašīnas uzvedību trasē.

“AlphaTauri” komandas pilots Liams Lavsons treniņa vidū saslīdēja otrajā līkumā, tomēr viņam izdevās izvairīties no ietriekšanās barjerā.

Šodien plkst. plkst. 16:00 pēc Latvijas laika sāksies kvalifikācija. Svētdien gaidāma sacīkste, kuras starts tiks dots plkst. 15:00 pēcpusdienā.

Singapūras GP trešais treniņš: