Makss Verstapens uzrādīja ātrāko rezultātu arī Japānas GP otrajā treniņā, kas noslēdzās pāris minūtes pirms plānotā laika Pjēra Gazlī avārijas dēļ.

Līdz sesijas noslēgumam bija atlicis virs divām minūtēm, kad “Degner” līkumā kļūdu pieļāva “Alpine” pilots Gazlī, izbraucot no trases un ar mašīnas kreiso pusi uztriecoties barjerai. Lai gan trieciens nebija ļoti spēcīgs, spēkrats tika redzami bojāts, nolūza arī priekšējais ritenis.

Tāpat kā pirmajā treniņā, ātrākais atkal bija “Red Bull” pilots Verstapens. Šoreiz tuvākais sekotājs viņam bija Šarls Leklērs (“Ferrari”), kurš zaudēja 0.320 sekundes, bet tālāk sekoja Lando Noriss (“McLaren”), iepriekšējā F1 posma uzvarētājs Karloss Saincs (“Ferrari”) un Džordžs Rasels (“Mercedes”).

Serhio Peress gandrīz sekundi pazaudēja komandas biedram Verstapenam un ieņēma tikai devīto vietu. Luiss Hamiltons (“Mercedes”) arī šajā treniņā neiekļuva starp desmit ātrākajiem, lai gan visi braucēji izmantoja mīkstā sastāva riepas.

Japānas posma kvalifikācija plānota sestdien plkst. 9:00 no rīta pēc Latvijas laika, bet sacensību starts tiks dots svētdien jau plkst. 8:00.

Japānas GP otrais treniņš: