Lasvegasā noslēgušies trešie treniņbraucieni, kuros ātrāko rezultātu uzrādīja “Mercedes” pilots Džordžs Rasels, bet Aleksa Albona avārijas dēļ sesija tika pabeigta aptuveni piecas minūtes ātrāk par noteikto laiku.

Vienā no līkumiem “Williams” pilots gan ar priekšējo, gan īpaši aizmugurējo riteni aizķēra barjeru, radot bojājumus savai mašīnai. Tagad mehāniķiem jāsteidz to labot, lai Albons paspētu izbraukt trasē uz kvalifikācijas sākumu. Pirms tam pilots bija paguvis uzrādīt sesto rezultātu. Pēc sadursmes ar barjeru arī atdalījās smagāk cietušā aizmugures riteņa gumija, Albons mēģināja turpināt ceļu uz boksiem, tomēr bija spiests apstāties.

Tika izkārti sarkanie karogi un paziņots, ka sesija netiks atsākta. Līdz ar to rezultāti vairs nevarēja pamainīties un pirmajā pozīcijā palika “Mercedes” braucējs Džordžs Rasels, kurš par 0.4 sekundēm bija apsteidzis “McLaren” pilotu Oskaru Piastri. Par prieku amerikāņu līdzjutējiem, mājinieks Logans Sardžents, šī treniņa neveiksminieka Albona komandas biedrs, bija pamanījies uzrādīt trešo labāko rezultātu. Tālāk sekoja “Red Bull” piloti Makss Verstapens un Serhio Peress.

Ātra bija arī “Ferrari” komanda, taču neviens no tās pilotiem, atšķirībā no visiem pārējiem, nepaguva nobraukt kādu apli ar mīkstākā sastāva riepām. Līdz ar to Šarls Leklērs palika vien 16. vietā, bet Karloss Saincs ierindojās uzreiz aiz viņa.

Šis bija pēdējais treniņš pirms kvalifikācijas, kas sāksies plkst. 10:00 pēc Latvijas laika.

Lasvegasas GP trešais treniņš: