“Aston Martin” vienība noslēgusi jaunu ekskluzīvu līgumu ar uzņēmumu “Aramco”, kas turpmāk būs tās vienīgais titulsponsors. Līdz ar to uz nākamo sezonu mainījies arī komandas oficiālais nosaukums.

Līdz šim Lorensam Strolam piederošajai komandai bija divi galvenie sponsori – “Aramco” un “Cognizant”, kas abi bija iekļauti arī oficiālajā nosaukumā. Tagad ar “Aramco” noslēgts jauns kontrakts uz pieciem gadiem. Komanda no 2024. gada sauksies “Aston Martin Aramco Formula One Team”.

Saūda Arābijā bāzētais naftas produktu ražotājs komandai pievienojās pirms 2022. gada sezonas. Jaunais līgums paredz ekskluzīvas tiesības tam būt vienīgajam “Aston Martin” titulsponsoram.

Tā kā līgums noslēgts līdz 2028. gadam, sadarbība tiks turpināta arī iestājoties F1 čempionāta jaunajai motoru ērai, kad “Aston Martin” sāks izmantot “Honda” ražotos jaudas agregātus.

Aizvadītā sezona komandai izvērsās visnotaļ sekmīga. Fernando Alonso sasniedza komandas visus astoņus pjedestālus un kopā ar Lensu Strolu nodrošināja tai piekto vietu Konstruktoru kausā.

Lai gan FIA solīja jau 10. decembrī publiskot visu F1 komandu oficiālos nosaukumus, vēl līdz šim brīdim tas tā arī nav izdarīts. Zināms, ka ar jauniem nosaukumiem nākamgad startēs “Sauber” un “AlphaTauri” vienības, taču pagaidām tās oficiāli vēl savu jauno identitāti nav prezentējušas.