Itālijas F4 čempionāta otrā posma noslēdzošajā sacīkstē Imolas trasē Tomass Štolcermanis startēja un finišēja astotajā vietā, lai gan vienubrīd vairākas pozīcijas bija zaudējis.

Pēc izcīnītās piektās vietas pirmajā braucienā un ceturtās vietas otrajā sacīkstē, noslēdzošo cīņu Štolcermanis uzsāka no astotās pozīcijas, ko sākotnēji saglabāja. Tikmēr vadībā atradās kvalifikācijas uzvarētājs Hiju Jamakoši, kuram sekoja Fredijs Sleiters.

Līdz desmitajam aplim daudz intrigu pirmajā desmitniekā nenotika, bet tad grants joslā pēc sadursmes izlidoja bijušā F1 pilota Nikolā Larīni dēls Davide. Trasē izbrauca drošības mašīna. Pirms tam Jamakoši un Sleiters bija krietni attālinājušies no pārējiem.

Restartā Štolcermanim priekšā notika spraiga cīņa. Kīns Nakamura-Berta mēģināja apdzīt Maksimu Rēmu, kamēr viņiem abiem tobrīd garām mēģināja tik Alekss Pauvels. Rezultātā Nakamuram-Bertam vieta trasē neatradās, viņš izbrauca grants joslā, bet Štolcermanis pacēlās uz septīto vietu. Cīņas karstumā uzreiz pēc tam Štolcermanis atkrita uz 11. pozīciju, bet drīz vien jau bija desmitais.

Dažus apļus pirms finiša notika dramatisks pavērsiens cīņā par uzvaru. Jamakoši uz apmales bija salauzis priekšējo antispārnu, kā rezultātā viņu apdzina Sleiters, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Štolcermanis jau bija pacēlies uz devīto pozīciju, bet, kad Jamakoši iebrauca boksos, latviešu pilots bija astotais.

Pirmajos divos braucienos “Prema Racing” komandu pārstāvošais Štolcermanis bija uzvarējis debitantu ieskaitē, bet šoreiz šajā vērtējumā guva piekto vietu.

Pēc divām neveiksmīgām sacīkstēm, Sleiters izcīnīja pārliecinošu uzvaru, kas kopumā viņam ir jau ceturtā šosezon aizvadīto sešu braucienu laikā. Džeks Bītons finišēja otrais, bet Rēms uguva trešo vietu, aiz sevis atstājot Pauvelu, Akšaju Boru un Nakamuru-Bertu. Štolcermanim priekšā finišēja arī Luka Sammalisto.

Itālijas F4 čempionāta trešais posms notiks pēc divām nedēļām, 15. un 16. jūnijā Vallelungas trasē.

3. brauciena rezultāti:

Sezonas kopvērtējums: