Ar avāriju savu spožo kajeru pasaules čempionātā svētdien Francijas rallijā noslēdza “Citroen” pilots Sebastjans Lēbs.

Lēbs nespēja parādīt dominējošu sniegumu savā pēdējā posmā karjerā, tomēr bija viens  no pretendentiem uz uzvaru. Pirms neveiksmīgā 15. ātrumposma viņš ieņēma ceturto vietu, taču līderim tobrīd zaudēja vien 5 sekundes. Avāriju vecmeistars piedzīvoja jau pašā ātrumposma sākumā, kad vienā no labajiem pagriezieniem uz mitrā asfalta saslīdēja, apmeta kūleni un uz jumta piezemējās grāvī.

Sacensībās uzvarēja “Volkswagen” pilots Sebastjans Ožjē, kurš jau ceturtdienas vakarā, pēc izcīnītās trešās vietas “power stage” ātrumposmā, pirmo reizi karjerā tika kronēts par pasaules čempionu. Tiesa, par līderi, pēc sīvas cīņas ar “Citroen” pārstāvji Daniju Sordo un komandas biedru Jari-Mati Latvalu, Ožjē kļuva tikai pēdējā sacensību dienā. Finišā Sordo atpalika 12 sekundes, bet Latvala zaudēja 19. Ceturto vietu izcīnīja Tjerī Noivils, kurš kādu laiku lieliski kontrolēja sacīkšu gaitu, atrodoties ceļā uz savu pirmo uzvaru, taču plīsušas riepas dēļ pazaudēja vairāk par minūti.