Sebastianam Fetelam uz Spānijas GP varētu būt pieejama jauna RB10 šasija, jo komanda mēģinās atrisināt problēmas, kas vajā vācieti pēdējos posmos.
Arī pēdējā posmā Ķīnā Fetels nespēja konkurēt ar savu komandas biedru Danielu Rikjardo ne kvalifikācijā, ne arī sacīkstē, kas norāda uz fundamentālām problēlām mašīnas regulējumos. Komandas boss Kristians Horners atzina, ka problēmas varētu būt saistītas ar regulējumiem, kamēr Helmuts Marko apgalvo, ka problēma slēpjas pašā šasijā.
“Mēs nesaprotam, kāpēc Fetela riepu nodilums bija ievērojami lielāks par Rikjardo,” paziņoja Marko. “Mēs izpētīsim vai tā ir šasijas problēma. Tiklīdz jaunā šasija būs sagatavota, Fetels to saņems savā rīcībā.”
Pēc neapstirpinātas informācijas “Red Bull” komanda šo jauno šasiju varēs sagatavot jau uz nākamo posmu Spānijā, kas Barselonas trasē notiks 11.maijā. Ja problēma tiešām izrādīsies šasijā, Marko ir pārliecināts, ka Fetels uzreiz spēs atgriezties virsotnē un atkal kļūt konkurētspējīgs.
“Šī sezona ir tik sarežģīta, ka pat inženieri pilnībā vēl neizprot visus tehnoloģiskos procesus,” atzina austrietis. “Tas nozīmē, ka Sebam ir vēl grūtāk noregulēt savu formulu savām vajadzībām. Taču Sebastians ir perfekcionists. Viņš ar to ķimerēsies līdz dabūs pie prāta.”




