Kamēr lielākā daļa ekspertu vaino Felipi Masu notikušajā sadursmē ar Luisu Hamiltonu Indijas GP laikā, BBC televīzijas komentētājs un bijušais “McLaren” pilots Deivids Kulthards nesaskata brazīlieša vainu incidentā.

“Manuprāt tas bija sacīkšu incidents,” savā blogā “Daily Telegraph” avīzei raksta Kulthards. “Pat vairāk, es domāju, ka Luisu vairāk var vainot notikušajā sadursmē. Es vienkārši nepsēju saprast, kā Felipe Masa šajā gadijumā izrādījās vainīgais. Arī satiksmē mēs zinām, ka aizmugurē braucošie vienmēr ir vainojami sadursmes gadījumā. Es domāju, ka tiesnieši ir kaut ko pārpratuši.”

“Ja Luiss būtu spējis iebraukt gandrīz blakus Masam pirms kāda no ļoti lēniem līkumiem, kur bremzēšanas ceļš ir ap 100 metriem un ilgst vairākas sekundes, tad Masam būtu jādod vieta Hamiltonam,” skaidroja 13 GP posmu uzvarētājs Kulthards. “Taču tas bija ceturtā pārnesuma kreisais līkums, kas jāveic ar ātrumu ap 150-160 km/h un kur bremzēšanas ceļš nav ilgāks par sekundi. Tāpēc es nedomāju, ka Masu šeit var uzskatīt par vainīgu.”

“Rodas sajūta, ka tiešneši ņēma vērā Luisa daudzos sodus šajā sezonā un šoreiz nolēma sodīt viņa oponentu, lai izlīdzinātu rēķinu,” piebilda skots.

Interesants komentārs par Masa un Hamiltona daudzajām sadursmēm bija “Ferrari” komandas bosam Stefano Domenikalli: “Viņi ir kā magnēti, kas viens otru pievelk. Tikai kurš ir pluss un kurš mīnuss?”

1 KOMENTĀRS

  1. Nesaprotu, ko tas Massa te spirinās – neveiksmīga gonka, spēj taču vienreiz atzīt. Varbūt betons klucis arī pats pielīda viņam priekšā….
    Bet saprotu DC – pats savā karjeras nogalē cirta durvim priekšā visiem (ne bez sekām) un bija sajūta, ka spoguļos galīgi aizmirsis skatīties…