Nedēļas nogalē Mudžello trasē notika tradicionālais “Ferrari” pasākums – “Ferrari finali Mondiali 2011”, kuru apmeklēja arī bijušais komandas pilots Gerhards Bergers un, protams, kompānijas vadītājs Luka di Montidzemolo.

Pasākuma preses konferencē Montidzemolo atbildēja uz dažādiem jautājumiem un atzina, ka nesen saceltā ažiotāža par iespējamo Felipes Masa nomaiņu ar Niko Rosbergu (it kā jau esot paviesojies Maranello bāzē) vēl pirms 2012.gada esot pilnīgas muļķības.

Tāpat Montidzmolo skaidroja “Ferrari” tehnisko attīstību šajā sezonā, atzīstot, ka uz Spa atvestie uzlabojumi bijuši strupceļš un komanadai nācās spert soli atpakļ un tad tika nolemts uzsākt nākamā gada detaļu izmantošanu GP posmos.

“Ferrari” boss atzīmēja, ka Formulā 1 nepieciešams atgriezt testus, lai gan kontrolēt to izmaksas, kā arī neaizmirsa pieminēt savu ierasto sūdzību tēmu – klientu šasiju ieviešanu F1. Montidzemolo uzsvēra, ka tas esot tikai skatītāju labā, ja F1 būs vairāk konkurētspējīgu mašīnu un par uzvaru cīnīsies nevis 3, bet piemēram 9 mašīnas un piloti. Kā piemēru “Ferrari” prezidents minēja 1961.gada Francijas GP Reimsā, kad uzvaru izcīnīja Džankarlo Bagetti ar privāto “Ferrari” formulu.