Šajā nedēļas nogalē risināsies Lielbriānijas GP posms un meteorologi ziņo, ka Silverstonas apkārtnē gaidāms lietus visas trīs nedēļas nogales dienas.

2012.gada jūnijs Lielbritānijā ir iegājis vēsturē kā slapjākais mēnesis, kopš 1910.gada un pēc prognozēm spriežot lietus turpināsies arī šajā nedēļas nogalē, kad notiks devītais F1 čempionāta posms – sacīkste Silverstonas trasē.

Spēcīgākais lietus gaidāms piektdien, kad var nolīt līdz pat 20mm nokrišņu un organizatori jau ir brīdinājuši līdzjutējus par grūtībām, ar ko viņi var sastapties mašīnu stāvvietās un telšu pilsētiņās, kuras izvietotas trasei tuvējās pļavās. Turklāt jāņem vērā, ka uz sacīksti gaidāms ļoti liels līdzjutēju pulks: organizatori jau ziņoja, ka izpārdotas visas 120 tūkstoši biļetes un tika izveidotas papildus tribīnes, lai palielinātu skatītāju skaitu līdz 135 tūkstošiem.

Tostarp FIA ir paziņojusi, ka Silverstonas trasē šogad DRS zona jeb trases daļa, kur sacīkstē atļauts pacelt aizmugurējā antispārna sekciju, būs Velingtona taisnē pirms “Brooklands” līkuma. Pērn Lielbritānijas GP bija divas DRS zonas – otra atradās “Hangar” taisnē.

1 KOMENTĀRS