Šajā nedēļas nogalē Silverstonā divas komnadas izmantos pamanāmi atšķirīgu krāsojumu nekā iepriekš. Tās ir “Red Bull” un “Lotus”.

“Red Bull” komanda ir nonākusi līdz labdarības projekta “Winga for Life” kulminācijai un RB8 modelis Silverstonā būs aplīmēts ar 1000 personu fotoattēliem. Līdzīgu projektu komanda izvērta jau pirms pieciem gadiem šajā pašā trasē.

1000 līdzjutēji, kas ziedoja naudu “Winga for Life” labdarības projektam, var mēģināt atrast savu portretu uz RB8 modeļa. Turklāt daļa no viņiem ir ielūgta Silverstonā, kur Marks Vēbers un Sebastians Fetels vadīs ekskursiju pa trasi.

Tostarp “Lotus” komandai būs pamanāms Betmena krāsojums uz Silverstonas posmu, jo komanda ir vienojusies ar jaunākās Kristofera Nolana triloģijas daļas “The Dark Knight Rises” producentiem par šīs filmas reklamēšanu. Par godu šai sadarbībai Romēns Grožāns un Kimi Raikonens Silverstonā pozēja fotogrāfiem pie Betmobīļa.

Formula 1 un Holivudas sadarbība sākās 2005.gadā, kad “Red Bull” Monako reklamēja “Star Wars Episode III: Revenge of the Sith“, bet gadu vēlāk “Superman Returns”. “Toyota” komanda 2008.gadā arī sadabrojās ar “Warner Bros. Pictures” tieši Betmena “The Dark Knihgt” triloģjas otrās daļas popularizēšanai. Savukārt 2009.gadā “Brawn GP” Spānijas GP laikā ieguva “Terminator Salvation” krāsojumu.

1 KOMENTĀRS