Netālu no Ņujorkas plānotās Amerikas “Grand Prix” sacensības 2013. gadā tomēr nenotiks, ziņo amerikāņu televīzijas kanāls “Speed”.

Inaugurācijas sacensības Ņūdžersijas trasē tika plānots aizvadīt 2013. gada 16. jūnijā un šis posms jau bija apstiprināts oficiālajā Formula 1 kalendārā. Taču trases pabeigšanai esot nepieciešams ilgāks laiks un rezultātā sacīkste pārcelta uz 2014. gadu.

Kā ziņo “Speed”, tad trīs dienās, kad notiks ilgi gaidītais F1 posms, trasē klātienē varētu ierasties apmēram 100 tūkstoši līdzjutēju, bet vietējai ekonomikai tas ienestu 100 miljonus ASV dolāru. Tiesa, to nāksies atlikt uz aiznākamo gadu.

Oficiālais paziņojums no F1 bosa Bernija Eklstona par Amerikas GP izcīņas pārcelšanu gaidāms šodien.

1 KOMENTĀRS

  1. A kāda jēga tad izčakarēt to Texasas trasi, kurā sacensības notiks šogad? Tjipa uztaisa uz vienu gadu un vis? Man liekas, Bernijs skrāpē acis visiem ārā, lai tikai tiktu pie lielāka čungura, kurš līdz ar krīzi visu laiku sarūk. Un attiecībā pret amerikāņiem tās izdarības ir bijušas diezgan negatīvas visu laiku. Šitā to slavu sabojās vēl vairāk.

    • Vientulaas Zvaigznes stataa trase tiek buuveeta no jauna, tur nu nezin vai kas tiek iipasi izcakareets. Mazliet paziistot janku attiexmi pret vidi, varbuut var pat domaat, ka tiek sakopts

      Un, ja nu New Jersey race notiktu, tad Weehawken-as un Fort Lee apkaartnes dazas ielas pat tiktu pie jauna asfalta 😀