FIA ir izmainījusi nākamā gada Vācijas GP izcīņas datumu, lai atbrīvotu vietu vēl vienam posmam Eiropas teritorijā.

“F1LV

2013.gadā Vācijas GP notiks 7.jūlijā – vienu nedēļu pēc Lielbritānijas GP izcīņas un tajā pašā nedēļā, kad risināsies Festival of Speed Gudvudā.

Šīs izmaiņas tika apstiprinātas Pasaules Motoru sporta padomes sēdē Stambulā un tas tiek darīts, lai atbrīvotu vietu vēl vienam posmam Eiropā 21.jūlijā – nedēļu pirms Ungārijas GP izcīņas.

Pagaidām nav skaidrs, kur notiks šis posms, tomēr pastāv iespēja, ka atgriezīsies Turcijas GP izcīņa Stambulā, kamēr citi avoti min iespējamo “Red Bull Ring” Austrijas trases atgriešanos F1 kalendārā. Nevar aizmirst, ka pastāvēja iespēja kalendārā atkal ieraudzīt arī Francijas GP Pola Rikāta vai Maņikūras trasē, tomēr šī posma organizācijai trūkst valsts atbalsta.

Izmaiņas tiek veiktas, lai saglabātu 20 posmu kalendāru, jo nesen tika paziņots, ka plānotais Ņūdžersijas posms nenotiks.

Interesanti, ka tagad F1 Vācijas GP ir vienā nedēļas nogalē ar MotoGP Vācijas GP posmu un ir skaidrs, ka motošosejas čempionātam nāksies pielāgoties un mainīt arī savu kalendāru.

1 KOMENTĀRS

  1. Turcijas atgriešanās nebūtu peļama – trase bija lieliska. Tāpat Franciju nevar smādēt – Pola Rikāra vecajā konfigurācijā gribētos redzēt. Pat Red Bull Ring jeb iepriekš A1 Ring izskatās reāla, ja ņem vērā, ka tā ir ļoti tuvu Ungārijai, kura seko pēc nedēļas un tā būtu medusmaize Matešitcam, kurš F1 grūž iekšā savus miljonus.