Foto: Red Bull/Getty

Tiem, kas nevar sagaidīt sezonas sākumu, šis video tikai pastiprinās šo sajūtu.

“F1LV

Līdz Formula 1 sezonas sākumam palikušas pāris dienas. Jau naktī no ceturtdienas uz piektdienu sāksies pirmie brīvie treniņbraucieni un aicinu visus, kam ir pieejama “Viasat Sport Baltic” televīzija, pievienoties man un vērot šo nakts pasākumu tiešraidē: 1.treniņi sāksies 3:30 pēc Latvijas laika, bet otro treniņu sākums 7:30. Kā jau ierasts, tviterī gaidīšu komentārus un jautājumus, bet atbildes dzirdēsiet tiešraidē.

Tostarp šodien un rīt tiek likti pēdējie punkti uz ‘i’, lai vēl pirms sezonas sākuma Formula 1 līdzjutēji Latvijā varētu izlasīt jauno F1LV EMAG žurnāla numuru, kurā pietiekami daudz interesantu tēmu.

1 KOMENTĀRS

  • nu kaa ta. 80tajos muuzika saldaaka, debesis zilaakas un zaale zaljaaka (laigan muusdienaas kloneetais staffs ir daudz speeciigaaks).

   manupraat katraa dekaadee ir pa kaadam zelta talantam. iespeejams ka peec 20 gadiem par 2012. gada sezonu teiks to pashu, ka vo bija laiki kad sezonas saakumaa bija iespeejams uzvareet tik daudz pilotiem.

 1. Nu es jau atkal būšu filozofisks. Nu nav nekas tāds, kas ir tikai melns vai tikai balts. Cik nav dzirdēts gan dziesmās, gan filmās, gan parunās: kad es biju jauns, zāle bija zaļāka. Nu nav tā (visticamāk), zāle vienādi zaļa ir visu laiku. Arī šis, katrā dekādē ir bijis kaut kas tāds, kas ir tikai tai konkrētajai dekādei raksturīgs UN interesants. Ja jums gadījumā būs/ir bērni, kas tagad skatās savos tīņa gados formulu, ko viņi teiks pēc 30 gadiem? Ka šī dekāde, kad bija Fetela gadi, bija tā labākā dzīve priekš formula 1. Vajag reizēm atkāpties un novērtēt, ka tas, kas ir tagad, patiesībā, ir baigi forši.

 2. Kubicas jaukais poļa ģīmis vnk iespārda starp visiem tiem Sennām, Hiliem un Šūmjiem 🙂 Nosmējos labi 🙂
  Briatores mafiozā persona ar ļuļki mutē izraisīja ne mazāk pozitīvu emociju.

  un lai šitas pompozais un dramatiskais video nešķistu kā kaut kas baaigi episks – atceramies KIMI 🙂